همسر شاهرخ استخری با لباس محلی جنوبی + عکس

همسر شاهرخ استخری عکس هایی از مسافرتش به قشم منتشر کرد.

همسر شاهرخ استخری با لباس محلی جنوبی + عکس

به گزارش اقتصادآنلاین، همسر شاهرخ استخری همراه با خانواده خود به جزیزه قشم سفر کرده است عکس هایی از مسافرتش منتشر کرد. 

همسر شاهرخ استخری با لباس محلی جنوبی

همسر شاهرخ استخری با لباس محلی جنوبی + عکس

همسر شاهرخ استخری با لباس محلی جنوبی + عکس

همسر شاهرخ استخری با لباس محلی جنوبی + عکس

ماجرای ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متاهل است و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. این دو در سال 1390 با یکدیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور در تهران برگزار شد و برای اینکه بسیاری از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می کردند این زوج جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج آنها دو دختر به نام های پناه و نبات است.

شاهرخ+استخری (3)

آشنایی با همسر شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به 3 زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از بهترین مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است او این روزها در حال ترجمه کتب فرانسوی است و همچنین مدرس زبان انگلیسی و فرانسه در یکی از بهترین آموزشگاه های زبان خارجه تهران است. امیر بزمی پور پدر سپیده بزمی پور است که وی یکی از بهترین نقاشان رنگ روغن می باشد و مستند ساز معروف ایرانی است که اکنون با مادر سپیده در بلژیک زندگی می کند.

شاهرخ استخری

همچنین سپیده یک برادر بزرگتر از خودش به اسم سعید دارد .سعید بزمی پور برادر سپیده اکنون 33 ساله شده است و صاحب یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی در تهران است در سال 1380 خانم بزمی پور همراه با پدر و مادر و برادرش تصمیم به مهاجرت به کشور بلژیک را گرفتند و در سال 2002 میلادی در شهر بروکسل ساکن شدند و برای تحصیل در دبیرستان و دانشگاه ثبت نام کرد.تحصیلات سپیده بزمی پور علاوه بر مترجمی زبان انگلیسی لیسانس حسابداری از دانشگاه بروکسل بلژیک است که وی در سن 22 سالگی موفق به اخذ مدرک کارشناسی حسابداری شد.

ارسال نظر

 • ........
  ۰ ۰

  خیلی خوشگلی

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چقدر این خانم با اون چشما ریزو قیافش اعتماد به نفسش بالس؟!!!!!!!!!!!!

 • نا مشخص
  ۰ ۰

  بابا به ما چه مردم میرن مسافرت دیگه ما چیکار کنیم حق نداره لباس محلی بپوشه دیگه شورشو در اوردین

آخرین خبر ها