کد خبر 511878

بخشدار صیدون خبر داد؛

دستگیری ۲مداح سرشناس

۲ مداح معروف به خاطر تخلفاتی که از آنها سر زده بود بازداشت شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  رکنا، 2 مداح سرشناس در خوزستان دستگیر شدند. بخشدار صیدون از توابع شهرستان باغملک گفت: ۲ مداح و مرثیه سرا که در یک مجلس ترحیم در این بخش به اجرای برنامه پرداختند روانه بازداشتگاه شدند.

ابراهیم سپاس زاده پنجشنبه اظهار داشت: بعد از فوت یکی از ساکنان روستای سر دره بخش صیدون، در چند مرحله به خانواده وی توصیه شد تا با توجه به شرایط ویژه خوزستان از حیث شیوع  کرونا  و در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، از برگزاری مراسم عمومی پرهیز کرده و مراسم تشییع را خانوادگی و با حضور حداکثر ۵۰ نفر برگزار کنند.

وی افزود: از پسر این مرحوم نیز تعهد گرفته شد تا شاهد برگزاری یک مراسم شلوغ نباشیم.

بخشدار صیدون گفت: متاسفانه روز گذشته این خانواده  جسد  فرد متوفی را ساعت ۶ صبح از سردخانه تحویل گرفتند و تا حدود ساعت ۹ مراسم تشییع را به تاخیر انداختند تا جمعیت زیادی در مراسم حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور ۲  مداح  محلی برگزار شد افزود: شب گذشته یکی از این مداحان  بازداشت  شد و فرد دیگر نیز امروز دستگیر و روانه بازداشتگاه گردید.

علت بازداشت 2 مداح معروف چه بود؟

سپاس زاده از صدور حکم بازداشت برای پسر متوفی نیز خبرداد و اضافه کرد: در اولین فرصت این فرد نیز بازداشت خواهد شد تا دادگاه در مورد تخلفات وی تصمیم‌گیری کند.

وی افزود: سلامت مردم خط قرمز ماست و با کمک دستگاه قضا با تمام کسانی که اقدام به برگزاری مراسم ترحیم کنند و خوانندگان این مراسم برخورد قانونی می شود.

بخشدار صیدون در پایان گفت: خواننده ای که چند روز پیش به دلیل اجرای برنامه در یک جشن عروسی بازداشت شده بود نیز تفهیم اتهام شده‌است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حسین
    ۰ ۱

    اونجا که در یک روز توسط چماق به دستهای رژیم 1500نفر کشته میشوند کسی از سلامت مردم دم نمیزند،