کد خبر 447416

ثبت موارد بیشتری از ابتلا به کرونا در چین

کمیسیون ملی بهداشت چین روز یکشنبه اعلام کرد در شبانه روز گذشته ۲۵ مورد تازه ابتلا به کرونا از جمله ۲۲ مورد در پکن را ثبت کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، با شناسایی این تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در پکن، شمار مبتلایان در موج دوم شیوع کرونا از ۱۱ ژوئن برابر با ۲۲ خرداد تا کنون به ۲۲۷ تن رسیده است.

گزارش ها حاکی است سه مشکوک و همچنین سه ناقل خاموش نیز ثبت شده است با این رقم از ۲۲ خرداد تا کنون ۱۸ ناقل خاموش در پکن شناسایی شده است.

در استان خبی واقع در شمال پکن نیز سه مبتلا به کرونا شناسایی شده اند که همگی آنها به بازار "شین فادی" یعنی جایی که موج دوم کرونا از آنجا آغاز شد ربط داشته اند.

بعد از حدود دو ماه که پکن هیچ موردی از ابتلا به کرونا را گزارش نکرده بود پنجشنبه ۲۲ خرداد اعلام شد که مواردی از ابتلا به کرونا در بازار تره بار "شین فادی" در جنوب چین شناسایی شده است.  

به دنبال شیوع مجدد ویروس کرونا در پکن، ۱۱ منطقه مسکونی و یک بازار محلی در جنوب پایتخت به شکل ویژه‌ قرنطینه شد مقامات چین همچنین در واکنش به مبتلا شدن شماری از مردم پکن به کرونا، تمام مدارس را که بتازگی باز شده بودند تعطیل و هرگونه استفاده از وسایل ورزشی عمومی و سفر از سایر استان‌ها به پکن را نیز به طور موقت ممنوع کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری