{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 440263

سندرز:

سناتور ایالت ورمونت در پیامی در توئیتر نوشت که حدود ۴۰میلیون آمریکایی در فقر به سر می‌برند و ۵۰۰هزار شهروند این کشور نیز شب‌ها در خیابان می‌خوابند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «برنی سندرز» سناتور ایالت ورمونت گفت که پیش از بحران شیوع کرونا در این کشور نیمی از مردم آمریکا بر اساس پرداخت ماهیانه زندگی خود را سپری می‌کردند.

وی در پیامی در توئیتر نوشت: «ده‌ها میلیون آمریکایی بیمه درمانی ندارند و حدود ۴۰ میلیون آمریکایی در فقر به سر می‌برند و ۵۰۰ هزار نفر نیز در خیابان‌ها می‌خوابند.»

این سناتور ایالت ورمونت در ادامه پیام خود نوشت: «ما نمی‌توانیم به عقب برگردیم تا به شرایط عادی برسیم. ما باید به جلو رفته و اقتصادی که برای همه کار کند ایجاد کنیم.»

«جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز روز دوشنبه از تصمیم دولت این کشور برای پایان دادن به بیمه سلامت میلیون‌ها آمریکایی انتقاد کرد.

وی در پیامی در توئیتر نوشت: «در میانه بدترین بحران بهداشتی عمومی در زندگی‌مان، رئیس جمهور ترامپ فعالانه در تلاش برای پایان دادن به بیمه سلامت برای میلیون‌ها آمریکایی است.»

آخرین آمارها از آمریکا حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به بیش از ۱ میلیون و ۵۳۰ هزار نفر رسیده است.

همچنین تلفات کرونا در این کشور همچنان در حال افزایش بوده و بر اساس آخرین آمار،‌ قربانیان کرونا در این کشور  از ۹۱ هزار نفر فراتر رفته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری