{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434886

سفارت ایران در تفلیس در اطلاعیه‌ای بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هزینه‌های قرنطینه احتمالی و آزمایش‌های تشخیصی از سوی ایرانیان متقاضی بازگشت به کشور تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس امروز (دوشنبه) با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به هموطنان ایرانی مقیم گرجستان اعلام کرد: به اطلاع هموطنان عزیز مقیم گرجستان می‌رساند، بنا به دستورالعمل ارسالی برای متقاضیان بازگشت به کشور، افرادی که قصد بازگشت به کشور را دارند باید ضمن تکمیل فرم مربوطه، کلیه پروتکل‌های بهداشتی مقرر از سوی مقامات کشور محل اقامت و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران در کشور و فرودگاه مبدأ، در داخل و حین پرواز و پس از فرود به فرودگاه امام خمینی (ره) ایران را رعایت کنند.

در این اطلاعیه آمده است که همه هزینه‌های مربوط به قرنطینه احتمالی و آزمایش‌های تشخیصی در مبادی خروجی و ورودی کشور برعهده فرد متقاضی است.

در پی شیوع کرونا و با پیگیری‌های انجام شده از سوی سفارت ایران در تفلیس و وزارت امور خارجه ایران، تاکنون ۶ پرواز از گرجستان به تهران اقدام به انتقال هموطنان ایرانی به داخل کشور کرده است.

در روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه نیز یک پرواز فوق العاده اقدام به انتقال ۱۰۱ زندانی ایرانی به داخل کشور برای سپری کردن ادامه دوران محکومیتشان کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری