{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434871

سفارت ایران در ایتالیا از برقراری ۲پرواز از میلان به تهران در روزهای چهارشنبه و شنبه ۱۰و ۱۳اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا امروز (دوشنبه) در خصوص برقراری پرواز میلان به تهران اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع هموطنان متقاضی پرواز فوق العاده شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از میلان به تهران می رساند، به دنبال هماهنگی های انجام پذیرفته و اخذ مجوزهای مورد نظر نهایتا پرواز مذکور برای روزهای چهارشنبه ۲۹ آوریل (۱۰ اردیبهشت) و شنبه دوم می ۲۰۲۰ (۱۳ اردیبهشت) در نظر گرفته شده است.

این اطلاعیه می افزاید: هموطنان متقاضی خصوصا دانشجویانی که پیش از این درخواست خود را برای عزیمت به سرکنسولگری ایران در میلان اعلام کرده اند می توانند اطلاعات تکمیلی در خصوص چگونگی تهیه بلیط و رعایت پروتکل های بهداشتی را از طریق دفاتر ایران ایر کسب کنند.

سفارت ایران در ایتالیا سوم اردیبهشت ماه در اطلاعیه ای با بیان اینکه برنامه پروازهای فوق العاده از میلان در دستورکار است، اعلام کرد که به محض موافقت وزارت بهداشت، زمان پرواز با همکاری ایران ایر تعیین و اقدامات لازم انجام می‌شود.

پیش از این و در پی شیوع کرونا و در طی ۲ پرواز از رم به تهران تعدادی از دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در ایتالیا به کشور بازگشتند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری