{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 434561

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد شدید از ترامپ گفت که بیش از ۵۰ هزار آمریکایی به دلیل بی‌کفایتی و خودشیفتگی ترامپ جان خود را از دست دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «آدام شف» نماینده دموکرات ایالت کالیفرنیا از نحوه مقابله دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با شیوع ویروس کرونا به شدت انتقاد کرد.

وی که رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا بوده و از کسانی بود که طرح استیضاح ترامپ را به پیش برد، در مصاحبه با شبکه «ان‌بی‌سی» گفت: «بیش از ۵۰ هزار آمریکایی کشته شدند چون سنا در برکناری ترامپ از قدرت در جریان استیضاح انجام شده در ماه فوریه شکست خورد.»

این در حالی است که جمهوری‌خواهان گنگره به شدت از دموکرات‌ها به دلیل پیشبرد موضوع استیضاح ترامپ انتقاد کرده و همین موضوع را باعث منحرف شدن تمرکزها برای مقابله با این ویروس دانسته‌اند.

وی در ادامه این مصاحبه گفت: «تا چند ماه دیگه انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود اما نمی‌دانیم ترامپ در ماه‌های پیش رو تا چه اندازه ویرانی بوجود خواهد آورد. در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار آمریکایی به دلیل بی کفایتی وی جان خود را از دست دادند.»

آدام شف اضافه کرد: «ترامپ نمی‌تواند فراتر از خود فکر کند و آمریکا را در اولویت قرار دهد. ما هرگز نمی‌توانستیم پیش‌بینی کنیم که خودشیفتگی و بی‌کفایتی وی باعث ایجاد تلفات در میان مردم آمریکا شود.»

آخرین آمارها از تعداد مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در آمریکا حاکی از آن است که بیش از ۹۶۰ هزار نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد قربانیان نیز از ۵۴ هزار نفر فراتر رفته است.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    ترامپ واقعا خودشیفته اس

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری