کد خبر 426982

شمار فوتی‌های کرونا در آمریکا از ۸۰۰نفر گذشت

بر اساس آماری که مؤسسه «جانز هاپکینز» منتشر کرده، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به ۵۵.۲۴۳ نفر رسیده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس،  شمار فوتی‌ها هم از ۸۰۰ نفر عبور کرده و به ۸۰۲ نفر رسیده است. تاکنون تنها ۳۵۴ نفر از مبتلایان بهبود یافته‌اند.

فرماندار ایالت نیویورک در کنفرانس خبری از مثبت بودن تست کرونای دست‌کم ۵ هزار نفر دیگر در این ایالت خبر داد تا تعداد مبتلایان به کرونا در سراسر آمریکا به ۶۰ هزار نفر برسد.، «آندریو کوومو» فرماندار ایالت نیویورک اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته تست ابتلا به کرونای 5146 نفر دیگر در این ایالت مثبت اعلام شد تا تنها در این ایالت مجموع مبتلایان به کرونا به 30811 نفر برسد.

همچنین بر اساس اعلام فرماندار نیویورک، طی 24 ساعت گذشته 75 نفر دیگر در این ایالت جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست دادند تا قربانیان کرونا در این ایالت به 285 نفر برسد.

بر اساس آخرین آمار، شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا به بیش از 60 هزار نفر رسیده که از این تعداد 792 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بامداد امروز (چهارشنبه) در کنفرانس خبری گفت که در حال برگزاری نشست‌هایی است تا ببیند آیا امکان دارد محدودیت‌های ایجاد شده در آمریکا را تا 12 آوریل (24 فروردین) کاهش دهد یا خیر.

این در حالی است که فرماندار نیویورک از وخیم‌تر شدن اوضاع این ایالت به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا خبر داده است.

آمریکا

بیشتر بخوانید
ارسال نظر