کد خبر 425856

بحرین مجددا انتقال اتباع این کشور از ایران را لغو کرد

بحرین مجدداً پرواز اتباع بحرینی را که در مشهد سرگردان مانده و از بازگشت آنها -به بهانه کرونا- ممانعت می‌شود، لغو کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، بحرین مجدداً پرواز بحرینی‌هایی را که در مشهد سرگردان مانده و از بازگشت آنها -به بهانه کرونا- ممانعت می‌شود، لغو کرد.

طبق برنامه از پیش تعیین شده و گفته‌های امروز معاون وزیر بهداشت بحرین، این پرواز قرار بود فردا سری دوم بحرینی‌ها را از مشهد به منامه بازگرداند اما امشب به این مسافران خبرداده شد که این پرواز لغو شده است.

اکنون بیش از یکماه است بحرین از بازگشت بیش از ۲۰۰۰ بحرینی که پیش از شیوع کرونا برای سفر و زیارت به ایران آمده اند ممانعت می‌نماید.

در پی فشارهای مردم و فعالان بحرینی و همچنین با همکاری و حمایت مقامات جمهوری اسلامی ایران و عمان ۱۶۵ بحرینی حدود ۱۰ روز پیش با هواپیمایی عمانی به بحرین بازگشتند اما وزارت بهداشت بحرین با اعلام اینکه آزمایش کرونای ۷۷ نفر از آنان مثبت بوده است مجدداً برنامه بازگشت بقیه شهروندان بحرین را به تعلیق در آورده و سپس مقرر کرد فردا ۱۹ مارس سری دوم آنان به بحرین باز خواهند گشت که این پرواز هم امشب لغو شد.

همچنین تصاویری که ظهر امروز جمعی از بحرینی‌ها از مشهد ارسال کرده اند حاکی از آن است که هتل محل اقامت آنها بسته شده و به ناچار باید به جای دیگری منتقل شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر