{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424415

رئیس‌جمهوری آمریکا که تا چندی پیش خطر همه‌گیرشدن کرونا را نادیده می‌گرفت، اکنون از احتمال دادن تست‌های مربوطه خبر می‌دهد حال آنکه دخترش هم با خطر ابتلا به بیماری مواجه است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید علیرغم آنکه احتمال ابتلای وی به کروناویروس بسیار اندک است؛ او احتمالاً به زودی تست تشخیص این بیماری را خواهد داد.

گفتنی است تردیدها درباره ابتلای ترامپ به کرونا بعد از آنکه تست کرونای یکی از مشاوران رسانه‌ایش مثبت شد؛ بالا گرفته است.

این در حالی است که طبق گزارش‌ها، روز جمعه نیز، ایوانکا دختر ارشد ترامپ بعد از دیدار با یک مقام استرالیایی مشکوک به ابتلا به کرونا، از رفتن به کاخ سفید امتناع کرد و دورکار شد!

از سوی دیگر، مسئله ابتلای احتمالی رئیس جمهوری آمریکا به بیماری ناشی از ویروس کرونا به برگزاری نشست فوق العاده کاخ سفید منجر شد.

گفته شده برگزاری این نشست فوق العاده پس از آن صورت می‌گیرد که برخی رسانه‌ها و منابع غیررسمی از ابتلای رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا خبر دادند.

این در حالی است که رئیس جمهوری برزیل چند روزپیش، دیدار مفصلی با ترامپ داشت و با او مذاکراتی را دنبال کرده بود و همین مسئله باعث شده تا احتمال ابتلای رئیس جمهوری آمریکا به کرونا در یک نشست فوق العاده در کاخ سفید مورد بررسی قرار گیرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری