{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423933

جدیدترین آمارها از جهش شدید آمار مرگ ناشی از کرونا در ایتالیا حکایت دارد به طوری که شمار کشته شدگان در چهارشنبه شب با افزایش ۱۹۶نفری، به ۸۲۷تن رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، تازه ترین تلفات ناشی از ویروس مهلک کرونا در ایتالیا از افزایش شمار کشته شدگان در این کشور به رقم ۸۲۷ تن تا چهارشنبه شب و افزایش 31درصدی در 24 ساعت گذشته حکایت دارد.

به نوشته وبگاه «یو اس نیوز» بنابر آمارهای جدید تا چهارشنبه شب،  شمار کشته شدگان  از ۴۶۸ تن به ۸۲۷ تن رسید که افزایش ۱۹۶ نفری را نشان می دهد وبنا بر آمارهای مقامات بخش بهداشتی ایتالیا در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۳۱ درصدی داشته است.

ایتالیا همچنین اعلام کرده که آمار کلی مبتلایان به کرونا با افزایش ۲۳۱۳ نفری، به رقم ۱۲۴۶۲ نفر رسیده که بیشترین افزایش این بیماری از آغاز شیوع آن از ۲۰ فوریه (پنجشنبه 11 اسفند) تاکنون است.

مقامات ایتالیا همچنین از ترخیص ۱۰۴۵ بیمار کرونایی از بیمارستان های این کشور خبر دادند. این رقم در روز سه شنبه ۱۰۰۴ نفر اعلام شد.

روز سه‌شنبه ابتلای ۹۷۷ نفر دیگر در ایتالیا به ویروس کرونا مثبت اعلام شد و شمار مبتلایان به این ویروس در این کشور به ۱۰ هزار ۱۴۹ نفر رسید. «جوزپه کونته» نخست وزیر ایتالیا نیز روز دوشنبه در نطقی تلویزیونی از محدود شدن سفرها در تمام این کشور و همچنین لغو تمامی تجمع‌ها و مسابقات ورزشی در سراسر ایتالیا خبر داد.

جوزپه کونته به تازگی در مصاحبه با نشریه «لاریپابلیکا»  گفت، ایتالیا در تاریکترین ساعات خود بسر می برد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری