کد خبر 423651

«کرونا» وزیر دفاع نروژ را روانه قرنطینه کرد

وزارت دفاع نروژ از قرنطینه شدن وزیر دفاع این کشور و احتمال ابتلای او به ویروس مهلک کرونا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، وزارت دفاع نروژ سه شنبه از قرنطینه شدن وزیر دفاع این کشور به دلیل احتمال ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

 به نوشته وبگاه «نیوز این انگلیش» «فرانک بک ینس» وزیر دفاع نروژ  این روزها مجبور به ماندن در منزل خود شده است. وزارت دفاع نروژ با تایید این خبراعلام کرده که وزیر دفاع تمامی نشست های خود را از لغو کرده است. وزارت دفاع نروژ مدعی است که این اقدام وزیر دفاع پیشگیرانه است.

به نوشته این وبگاه، وزیردفاع نروژ تا حاضر شدن نتایج آزمایش کرونا دور کاری می کند.هنوز جزئیاتی از زمان و مکان ابتلای احتمالی او به کرونا منتشر نشده و حضور وی در نشست آتی تعیین بودجه دولت این کشور نیز نامشخص است.

این در حالی است که مقامات بهداشتی نروژ از ابتلای 192 نفر در این کشور به کرونا خبر دادند. میانگین سنی کرونایی های نروژ 44 ساله و شمار مردان بیشتر از زنان است.

در اروپا، ایتالیا بدترین وضعیت در زمینه ویروس کرونا را دارد به طوری که مقامات ایتالیا روز سه‌شنبه اعلام کردند ۱۶۸ نفر در این کشور به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند تا بدین ترتیب شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به ۶۳۱ نفر برسد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر