{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423306

توییتر ویدیوی دستکاری شده ترامپ را که در آن جو بایدن در سخنانی ترامپ را تایید می کند گزارش داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس٬ توییتر به عنوان اولین گزارش از طرح خود برای مقابله با ویدیوها و محتواهای دستکاری شده٬ ویدیویی از ترامپ را که توسط مدیر رسانه ای کاخ سفید منتشر شده بود به عنوان محتوای سوء استفاده شده اعلام کرد. در این ویدیو بخشی از یک سخنرانی جو بایدن منتشر شده که در آن جو بایدن٬ ترامپ را تایید می کند که این بخش یه صورتی ماهرانه برش خورده است.

ماه گذشته توییتر اعلام کرد محتواهایی را که به صورت هدفمند دستکاری شده باشند را با تگ (manipulated media) «رسانه دستکاری شده» مشخص و اعلام می کند.

توییتر برای اولین بار از این تگ استفاده کرد با این عنوان که رئیس جمهور دونالد ترامپ این ویدیو را ری توییت کرده است.

در این ویدیو که توسط «دن اسکاوینو» مدیر رسانه ای کاخ سفید منتشر شده٬ جو بایدن نامزد ریاست جمهوری آمریکا را نشان می دهد که کاملا بصورت تصادفی دونالد ترامپ را مورد تایید قرار می دهد و آن بخش بصورتی ماهرانه دستکاری شده است.

در این ویدیوی دستکاری شده جو بایدن می گوید «ما تنها می توانیم ترامپ را مجددا انتخاب کنیم» و تنها همین بخش در این ویدیوی دستکاری شده آمده است در صورتیکه در واقع بایدن می گوید «در واقع اگر ما در همین دایره جوخه آتش بمانیم تنها می توانیم دونالد ترامپ را مجددا انتخاب کنیم».

پس از گزارش اولیه این دستکاری که در روزنامه واشنگتن پست منتشر شد٬ توییتر ۱۸ ساعت پس از انتشار ویدیو توسط اسکاوینو مدیر رسانه کاخ سفید٬ آن را تگ کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری