{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 421254

برخی منابع دیپلماتیک از احتمال لغو اجلاس سران «آسه آن» در شهر «لاس وگاس» در آمریکا به دلیل ترس از شیوع ویروس کرونا خبر دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سفارت کامبوج در واشنگتن از احتمال عدم برگزاری اجلاس سران «آ‌سه آن» در آمریکا به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به نوشته روزنامه «فنوم پن پست» سخنگوی وزارت خارجه کامبوج روز شنبه گفت که سفارت این کشور در واشنگتن این موضوع را به اطلاع  کامبوج رسانده، اما هنوز مقامات آمریکایی به طور رسمی به این مسئله اشاره‌ای نکرده‌اند. سخنگوی وزارت خارجه کامبوج نیز به احتمال تاخیر در برگزاری این اجلاس که قرار است به میزبانی آمریکا برگزار شود اشاره کرد.

این در حالی است که شبکه خبری «ان بی سی نیوز»  آمریکا روز جمعه به نقل مقامات مطلع در دولت آمریکا گزارش داد که واشنگتن تصمیم به لغو برگزاری مراسم افتتاحیه سران کشورهای آسیایی حاضر در این نشست که قرار است در ۱۴ مارچ (شنبه ۲۴ اسفند) در شهر «لاس وگاس» برگزار شود گرفته است.

رسانه‌های آمریکایی روز شنبه از ثبت اولین مورد مرگ بر اثر ابتلا به ویروس «کرونا» جدید (کووید-۱۹) در این کشور خبر دادند.

کاخ سفید تاکنون درباره شرکت یا عدم شرکت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در جلاس آسه آن بیانیه ای صادر نکرده است.

«اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا» که بیشتر با نام اختصاری آسه‌آن شناخته می‌شود، یک سازمان بین‌المللی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در آسیای جنوب شرقی است.

ارسال نظر

  • مهدی
    ۰ ۰

    امریکا ابر کودک کش جهان چطور از پس ویروث کرونا بر ننیابد مگه میشه مگه داریم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری