کد خبر 413740

درخواست وزیر دفاع آمریکا از ایران

وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با وزیر دفاع ایتالیا گفت که واشنگتن از ایران می‌خواهد همانند یک کشور عادی رفتار کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا شامگاه جمعه در کنفرانس خبری مشترک با «لورنزو گویرینی» وزیر دفاع ایتالیا از ایران خواست تا همانند یک کشور عادی رفتار کند.

وی در این کنفرانس خبری گفت: « از طریق ائتلاف ضد داعش ما به همکاری با یکدیگر برای ثبات و حق حاکمیت در عراق و شکست پایدار داعش ادامه می‌دهیم.»

اسپر اضافه کرد: «ما شرکا و متحدانمان از جمله ایتالیا را تشویق می‌کنیم تا مشارکت خود در آمادگی ائتلاف را افزایش دهند و اختصاص 2 درصد از تولید ناخالص داخلی برای بودجه دفاعی برای یک ناتوی قدرتمند و آماده برای تهدیدات فردا بسیار مهم است.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد حسن زاده
  ۰ ۱

  مردک! تو اگه بفکر مبارزه با داعش بودی اولا درستش نمیکردی، ثانیا بصورت هوایی سلاح واسش نمیفرستادی. ثالثا حق حاکمیت عراق اینه که هر وقت دلت خواست هلیکوپتر و جنگنده تو آسمون عراق هوا کنی بی حیای دروغگو؟؟

 • یاعلی
  ۰ ۱

  بیا تو رئیست ترامپ سر عقل بیائید ، شما هیچ جائی در حاورمیانه به جز ایران نمیتوانید پیدا کنید که بی مهابا بر داعش و داعشیون برزمد .
  بیا مرادنگی کن سر حرفت باش ببین ایرانیها چگونه عمل میکنند ، ولی مرد باش