کد خبر 411756

بهرام قاسمی: اقدام اروپا چیزی جز نابودی برجام نیست

سفیر ایران در پاریس با اشاره به بدعهدی های اروپا عنوان کرد: اکنون سخن از اقدامی می‌کنند که رهاورد آن نابودی برجام است و این همان سرانجامی است که آمریکا برای توافق ترسیم کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس در صفحه توئیتر سفارت ایران در فرانسه درباره بدعهدی های اروپا در برجام و به کارگیری مکانیسم حل و فصل اختلافات در برجام نوشت: «اروپای مدعی دفاع از ⁧‫برجام‬⁩ به رغم مواضع سیاسی و تبلیغاتی، در بخش اقتصادی هرگز تعهداتش را اجرا نکرد.»

وی افزود: «می گویند اینستکس هم اهرمی تبلیغاتی و جعبه ای خالی بود. اکنون نیز سخن از اقدامی می کنند که رهاورد آن نابودی برجام است.این همان سرانجامی است که آمریکا برای برجام ترسیم کرده است.»

سه کشور اروپایی عضو برجام اخیرا راه اندازی مکانیسم حل و فصل اختلافات در برجام را اعلام کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مگر از برجام چیزی جز یک جسد باقی مانده ؟؟!!! آمریکا در پی نابودی چه باشد ؟ مقامات ایران باعث شدند آمریکا از برجام خارج شوند !!اظهار نظرهای نسنجیده ، موشک پراکنی و... حالا پر رو پر رو می گوییم آمریکا از برجام خارج شده !!!ضرب المثلی هست که میگه : دیگی که واسه من نشوجد می خواهم سر .... !!! وقتی رهبری اعلام کردند اجازه نخواهند داد آمریکا وارد اقتصاد ایران شود و ترامپ وقتی کاندید ریاست جمهوری شد اعلام کرد از برجام خارج خواهد شد و وقتی رسما رئیس جمهور آمریکا شد باعث شد کل برجام روی هوا برود !!! پس آمریکا را ملامت نکنید !!