کد خبر 410434

تکرار یاوه‌گویی‌های ترامپ درباره ایران

رییس‌جمهور آمریکا بار دیگر با تکرار ادعاهای دروغین خود، خواستار با عظمت شدن دوباره ایران شد!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا در توییتی با ادعای این که مردم نجیب ایران آمریکا را دوست می دارند، آن‌ها را سزاوار دولتی دانست که به گفته وی بیش از آن‌چه آن را تمرکز بر کشتن آنها به جرم احترام خواهی، می‌خواند، به آنها کمک کند تا به رؤیاهایشان دست یابند و  مدعی شد که رهبران ایران به جای آن که ایران را به سمت ویرانی بکشانند، باید هراس افکنی را کنار بنهند و ایران را دوباره باعظمت کنند!

این اظهارات ترامپ در حالی است که  مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به دلقکهای آمریکایی که این روزها در کمال رذالت ادعا می‌کنند در کنار مردم ایران هستند، افزودند: آیا آن تعدادی که به عکس سردار مهربان و پرافتخار ملت اهانت کردند مردم ایرانند اما این جمعیت بی‌شمار و عظیم که در خیابانها به تعظیم و ارادت حاج قاسم پرداختند مردم ایران نیستند؟

حضرت آیت‌الله  خامنه‌ای تأکید کردند: آمریکایی‌ها هرگز کنار ملت ایران نبوده‌اند و به صراحت دروغ می‌گویند اما اگر باشند هم، برای فرو کردن خنجر زهرآلود خود به سینه ملت است البته تا به‌حال نتوانسته‌اند و بعد از این هم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • احمد
    ۰ ۰

    اگر مردم نجیب ایران آمریکا را دوست داشتن مرگ بر آمریکا نمی گفتند

  • محمدی
    ۰ ۰

    خدای یکتا به خاک سیاه بنشاند، تحریم اقتصادی می کنید، استقلال کشور ها را چوب حراج می زنید، لااقل مردم نگویید. قانون کاپیتالسیون اوردید برای مردم ایران،هواپیمای ایرباس آ-۳۰۰ ایران را زدید که مردم ایران بودند، جنگ را تحمیل کردین بر مردم ایران، اگر تاریخ را فراموش کرده آید، مردم ایران فراموش نمی کنند، در جبهه های علمی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و...ایستاده می میمیرم تا شیطان به این خاک مقدس نزدیک نشود