{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 409473

مسئولان ارشد حزب لیکود می‌گویند در صورتی که شانس تصویب شدن درخواست مصونیت قضائی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی کم باشد، وی این درخواست را پس می‌گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، بعد از تلاش مشاور حقوقی پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) برای تشکیل کمیته بررسی درخواست مصونیت قضائی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم، اکنون گفته می‌شود احتمال پس گرفتن این درخواست وجود دارد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی بامداد سه‌شنبه گزارش داد نتانیاهو قصد دارد در صورت مواجه شدن با شانس بسیار پایین تایید شدن درخواست مصونیت قضائی خود در کنست، این درخواست را پس بگیرد.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» به نقل از این گزارش، مسئولان ارشد حزب لیکود می‌گویند نتانیاهو خود را برای پس گرفتن درخواست مصونیت آماده می‌کند زیرا نمی‌خواهد به حزب رقیب خود یعنی «آبی و سفید»، فرصت به دست آوردن پیروزی در برابر خود را بدهد.

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی اما بدون ارائه توضیحات بیشتر، گزارش شبکه ۱۲ را تکذیب کرد.

پیشتر در روز دوشنبه، نمایندگان کنست به ایجاد کمیته پارلمانی برای بررسی درخواست مصونیت نتانیاهو رای مثبت دادند، کمیته‌ای که به زعم بسیاری از رسانه‌ها و تحلیلگران صهیونیست، درخواست نتانیاهو را رد می‌کند.

به نوشته تایمز اسرائیل، از سوی دیگر دستیاران نتانیاهو می‌گویند «یولی ادلستاین» رئیس کنست و هم‌حزبی نتانیاهو، «از پشت به او خنجر زده» و اجازه داده است که روند تشکیل کمیته برای بررسی درخواست مصونیت قبل از انتخابات سراسری در فلسطین اشغالی پیش برود».

«آویخای مندلبیت» دادستان کل رژیم صهیونیستی چند ماه پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد که نتانیاهو رسما به تقلب، دریافت رشوه و سوء استفاده از اعتماد عمومی متهم شده است. پلیس رژیم صهیونیستی سه پرونده درخصوص فساد دولتی و مالی علیه نخست وزیر خود تشکیل داده و طی یک سال اخیر از منابع مختلفی شامل دستیاران و وزیران پیشین کابینه، بازجویی کرده است.

ارسال نظر

 • اشنا
  ۰ ۰

  این شیطان چه قدرتی داره!
  این همه فساد و جنایت و خیانت حت به اسرائییل و 14 سال سلطنت بازهم خلع کردنش از قدرت انقدر تاوان داره !!!
  واقعا عجیبه !!!
  اسرائییلی که به اصطلاح دموکراتیک ترین کشور خاورمیانه می باشد چنین شیاطین دیکتاتور انگل افعی قدرتمندی وجود دارد پس وای به حال دگران !!!
  البته من گفتم می گن دمرکراتیک ترین کشور !!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری