{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 407186

رئیس جمهوری آمریکا در تازه‌ترین لفاظی خود، طی پیامی توئیتری به رجزخوانی علیه ایران پرداخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، رئیس جمهوری آمریکا در تازه ترین لفاظی خود و از بیم انتقام سخت ایران، طی پیامی توئیتری به رجزخوانی علیه ایران پرداخت.

دونالد ترامپ مدعی شد که در صورتی که ایران به اهداف یا منافع آمریکا حمله کند واشنگتن ۵۲ هدف در داخل ایران را برای حمله متقابل مشخص کرده است.

رئیس جمهور آمریکا در صفحه توئیتر خود ادعا کرد: ایران به صورت جسورانه درباره هدف قرار دادن منافع آمریکا در راستای انتقام از اقدام ما در خلاص کردن جهان از رهبر تروریست ها که یک آمریکایی را کشته و چند نفر دیگر را به شکل بدی زخمی کره است، حرف می زند.

ترامپ در ادامه ادعاهای خود افزود: در صورتی که ایران به هر آمریکایی یا منافع آمریکا حمله کند آمریکا به ۵۲ هدف در داخل ایران (به نمایندگی از ۵۲ گروگان آمریکایی که سالها پیش توسط ایران گرفته شدند) حمله خواهد کرد که برخی از آنها برای ایران و فرهنگ آن بسیار سطح عالی و حائز اهمیت است و این اهداف و خود ایران بسیار سریع و خیلی سخت مورد هدف واقع خواهند شد. ایالات متحده تهدید بیشتری نمی خواهد.

گفتنی است که پنج شنبه شب گذشته پهپادهای آمریکایی در اقدامی خصمانه و تجاوزکارانه فرودگاه بغداد را هدف قرار دادند که در این حادثه سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه تعدادی از فرماندهان حشدشعبی به فیض شهادت نائل شدند.

پیشتر بسیاری در آمریکا از اقدام دولت ترامپ در حمله موشکی به فرودگاه بغداد که منجر به شهادت سردار سلیمانی شد، انتقاد کرده و این اقدام را باعث تشدید تنش‌ها و در خطر افتادن منافع آمریکا در منطقه عنوان کرده بودند.

ایران گفته است که قطعاً و بدون شک به این حمله خصمانه آمریکا پاسخی سخت و دردناک خواهد داد.

در همین راستا، رهبر معظم انقلاب با صدور پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند و تاکید کردند: انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است.

ارسال نظر

  • و.م
    ۰ ۰

    ترامپ ... می خوره

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری