کد خبر 399225

رئیس کمیته اطلاعات مجلس آمریکا:

باورهای ترامپ خطرناک است

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا پس از انتشار گزارش تحقیقات استیضاح ترامپ گفت که باورهای رئیس جمهور آمریکا خطرناک است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «آدام شیف» رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه سه‌شنبه درباره گزارش این کمیته در خصوص تحقیقات استیضاح ترامپ گفت که این گزارش به بررسی اقدام رئیس جمهور آمریکا در مجبور کردن اوکراین که یک متحد بوده و در حال جنگ با روسیه که یک دشمن است، می‌پردازد.

به گزارش شبکه آمریکایی سی‌بی‌سی، وی افزود: «ترامپ باور دارد که فراتر از استیضاح و اعلام جرم علیه خود بوده و این چیز بسیار خطرناکی برای این کشور است که یک رئیس جمهور غیر اخلاقی داشته باشد.»

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا اضافه کرد: «این (گزارش) درباره اوکراین نیست، این (گزارش) درباره دموکراسی و امنیت ملی ماست.»

وی در ادامه گفت که همچنان تحقیقات بیشتری درباره تحقیقات استیضاح علیه ترامپ باید انجام شود.

مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه سه‌شنبه گزارش تحقیقات استیضاح رئیس جمهور آمریکا را منتشر کرد و در این گزارش ترامپ به «ارعاب شهود»، «مانع‌تراشی در مسیر استیضاح»، «سوء استفاده از روابط خارجی آمریکا برای نفع شخصی» متهم گردیده است.

کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا روز سه‌شنبه (به وقت محلی) درباره ارسال این گزارش ۳۰۰ صفحه‌ای به کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا تصمیم گیری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر