کد خبر 374579

دریافت اضافه کار به شرط حضور در کمپین انتخاباتی ترامپ

روزنامه واشنگتن پست روز یکشنبه نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در حالی هفته گذشته در مقابل صدها کارگر در تجمع تبلیغاتی پنسیلوانیا حضور یافت که کارگران در صورت شرکت در این مراسم اضافه کار دریافت می‌کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، کارگران شرکت شل در پنسیلوانیا قبل از حضور ترامپ در تجمع تبلیغاتی خود در این شرکت مجبور به انتخاب بودند که در صورت عدم حضور در این تجمع از دریافت اضافه کار  محروم می شوند.

به گفته روزنامه واشنگتن پست، اما کارگرانی که تصمیم به حضور در این تجمع را نداشتن در آخر ماه از دریافت اضافه کار محروم می شدند.

کارگران مجتمع پتروشیمی پنسلیوانیا به واشنگتن پست گفتند: کارگران مجبور بودن برای دریافت اضافه کار آخر ماه، ساعت ها در مقابل سخنرانی ترامپ ایستاده و لبخند زنان حرف های وی را تایید کنند.

ترامپ در این گردهمایی، دستاوردهای خود در دوره ریاست جمهوری اش را در بوق و کرنا کرد و به رقبای دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، بشدت تاخت.

وی سرگرم بازدید از مجتمع پتروشیمی پنسیلوانیا متعلق به شرکت شل بود که قرار است رسوبات گاز طبیعی این منطقه را به پلاستیک تبدیل کند.

این تاسیسات در منطقه ای بنا می شود که تشنه سرمایه گذاری و اشتغال است، ‌اگرچه منتقدان می گویند این پروژه به بزرگترین آلاینده هوا در غرب پنسیلوانیا بدل می شود.

شرکت شل برای احداث این مجتمع پتروشیمی از معافیت مالیاتی بالا و امتیاز مالی ۱۰ میلیون دلاری برخوردار شد.

در حال حاضر، پنج هزار کارگر در این پروژه کار می کنند. اما تعداد کارگران دائمی به محض عملیاتی شدن این تاسیسات، ‌ به ۶۰۰ نفر کاهش می یابد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری