{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 365550

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار از اسکادارن جنگنده‌های اف‌۳۵ گفت که این جنگنده‌ها به هر نقطه‌ای از غرب آسیا می‌توانند برسند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بازدید از اسکادران جنگنده‌های اف-35 ایران را تهدید کرد.

وی گفت: «ایران اخیرا تهدید کرده است که اسرائیل را نابود می‌کند. ایران باید به یاد داشته باشد که این هواپیماها می‌توانند به هر نقطه‌ای در خاورمیانه از جمله ایران و سوریه برسند.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی هفته‌های اخیر اظهارات ضد ایرانی خود را تشدید بخشیده است. وی اخیرا در دیدار با «نیکلای پاتروشف» مشاور امنیت ملی روسیه گفته بود: «اسرائیل به ایران که خواستار نابودی ماست، اجازه نخواهد داد تا در مرزهایمان مستقر شود و هر کاری انجام خواهیم داد تا مانع از دستیابی این کشور به تسلیحات هسته‌ای شویم.»

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۲

  شب بود سبیل ات را ندیدیم کج کلاه خان !!!!!! اسرائیل 300 کلاهک اتمی دارد مجامع و نهاد های بین المللی همگی خفه شده اند و لال مونی گرفته اند آنوقت آقای نتانیاهو ایران را تهدید به حمله هوایی می کند !!!!! کاری با درست و غلط سیاست جمهوری اسلامی نداریم ولی اسرائیل داره بیشتر از کوپن اش حرف می زند

 • علی
  ۱ ۰

  والا نمیشه فهمید این حرف ها سیاه بازی هست یا واقعی!
  الحمد الله دشمن که زیاد داریم از اعراب و اسراییل و کرد ها بلوچ ها و ......مردم داخل کشور...

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ایرانی ها ؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری