{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 360491

سخنگوی نخست وزیر انگلیس در واکنش به اظهارات بهروز کمالوندی گفت که اگر ایران دست از پایبندی به برجام بردارد، لندن تمام گزینه‌های موجود برای خود را بررسی خواهد کرد.

به گزارش رویترز، سخنگوی ترزا می نخست وزیر مستعفی انگلیس روز دوشنبه (امروز) در واکنش به اظهارات جدید سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: ما درباره نگرانی‌مان نسبت به قصد ایران برای کاهش پایبندی‌اش به برجام شفاف بوده‌ایم. اگر ایران اجرای تعهدات هسته‌ای‌اش در این توافق را متوقف کند، ما تمام گزینه‌های در دسترس خود را بررسی خواهیم کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان امروز در جریان بازدید نمایندگان رسانه‌ها از مجتمع آب سنگین اراک گفت: از امروز شمارش معکوس برای عبور از ذخیره ۳۰۰ کیلو اورانیوم غنی شده آغاز می‌شود و تا ۱۰ روز دیگر یعنی ۲۷ ژوئن (۶ تیرماه) از این سقف عبور می‌کنیم.

سخنگوی کاخ کرملین نیز روز دوشنبه اعلام کرد که ایران تاکنون به موضوعات توافق‌شده در سطح بین‌المللی درباره غنی‌سازی اورانیوم خود، وفادارانه پایبند بوده است و مسکو از هرگونه احتمالی مبنی بر اینکه تهران قصد دارد عمل به برجام را متوقف کند، بی‌اطلاع است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری