{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 338611

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس برای اولین بار پس از سرنگونی هواپیمای ایلوشن روسی در سوریه، با رئیس‌جمهور روسیه در مسکو دیدار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، منابع صهیونیستی از دیدار «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر این  رژیم با «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه در مسکو خبر می‌دهند.

هنوز جزئیات کاملی از این دیدار در رسانه‌های جهان منعکس نشده است. پس از آنکه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد 27 شهریور گذشته در جریان تجاوز نظامی به لاذقیه سوریه، یک فروند ایلوشن روس را سرنگون کردند، روابط روسیه و اسرائیل رو به وخامت گذاشت.

از آن پس نتانیاهو تلاش گسترده‌ای را آغاز کرد تا با پوتین در مسکو دیدار کند اما تا امروز (هشتم اسفند) این تلاش‌ها با موفقیت همراه نبود.

بنا بر گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، نتانیاهو در بخشی از دیدار با پوتین به او گفته است: «ما به اقداماتمان به منظور جلوگیری از ایجاد پایگاه توسط ایران در سوریه ادامه خواهیم داد».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه سفر به مسکو نیز گفته بود: چهارشنبه (8 اسفند) با رئیس‌جمهور پوتین دیدار خواهم کرد، توافق کردیم که مسأله اصلی (در این دیدار) «ایران» باشد همانگونه که از هماهنگی میان ارتش اسرائیل و روسیه برای جلوگیری از عدم برخورد صحبت خواهیم کرد، این گفت‌وگوها برای امنیت اسرائیل مهم است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری