{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 336362

جروزالم پست:

روزنامه صهیونیستی با اشاره به برگزاری نشست سوچی در هفته گذشته، آن‌را گردهمایی‌ مهم و چالشی مستقیم علیه آمریکا برشمرد.

​به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یک روزنامه صهیونیستی روز شنبه در تحلیلی پیرامون برگزاری نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه که هفته گذشته در شهر «سوچی» در روسیه برای بررسی آخرین تحولات سوریه برگزار شد، نوشت: نشست سوچی یکی از آخرین گردهمایی‌های مهم  و پر سر و صدای ایران، روسیه و ترکیه جهت یافتن راهی برای خاتمه درگیری‌ها در سوریه و همچنین افزایش میزان هماهنگی‌ها درباره امور منطقه‌ای بود.

روزنامه «جرزوالم پست» نوشت: این گردهم‌آیی که با نشست ضد ایرانی هفته گذشته در ورشو، پایتخت لهستان مصادف شد، چالشی مستقیم علیه قدرت آمریکا در خاورمیانه است و تاکید این سه کشور بر اهمیت «استقلال» و «تمامیت ارضی» سوریه که  چالشی علیه نقش آمریکا در شرق سوریه است، تعجبی نداشت.

به نوشته این روزنامه، این سه کشور با در نظر گرفتن خروج آمریکا از سوریه، این اقدام را کمکی در مسیر برقراری ثبات و امنیت در سوریه ذکر کردند.

 جروزالم پست  در خاتمه با اشاره به محکومیت  اقدام‌های آمریکا در سوریه از سوی ایران، روسیه و ترکیه در نشست سوچی نوشت: در مجموع نشست سوچی نشان از افزایش پیوند ایران، ترکیه و روسیه و این‌که هر کدام از این کشورها آشکارا مخالف سیاست‌های منطقه‌ای و جهانی آمریکا هستند، دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری