{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 323327

تازه ترین نظرسنجی نشان می‌دهد که معاون سابق رئیس جمهور آمریکا بیشترین شانس را برای نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، تازه ترین نظرسنجی دانشگاه کویینی پیاک حاکی است که جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آمریکا بیشترین محبوبیت را در بین سایر نامزدهای حزب دموکرات برای شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آینده را داراست.

نظرسنجی مذکور نشان می دهد که 53 درصد پاسخگویان دیدگاه مثبت و مطلوبی نسبت به بایدن داشته اند و در مقابل 33 درصد نیز دیدگاه منفی و نامطلوبی نسبت به معاون اوباما دارند.

بایدن تنها نامزد احتمالی در انتخابات 2020 میلادی بوده که در این نظرسنجی محبوبیت بالاتر از 50 درصدی داشته است.هیلاری کلینتون بیشترین آمار از نظر دیدگاه منفی رای دهندگان را به خود اختصاص داده است به طوری که بیش از 61 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی با نامزدی کلینتون مخالفت کرده اند.

این گزارش افزود: سناتور برنی سندرز ، بتو اورورکه نماینده جمهوریخواه، سناتور شرود براون نیز تنها نامزدهایی هستند که در این نظرسنجی دیدگاه مثبت رای دهندگان نسبت به آنها از درصد دیدگاه منفی بیشتر بوده است.

برنی سندرز 44 درصد شهروندان آمریکایی دیدگاه مثبتی نسبت به وی داشته و 42 درصد نیز دیدگاه منفی خود را اعلام کرده اند.

این نظرسنجی نشان داد که 56 درصد رای دهندگان آمریکایی دیدگاه منفی نسبت به ترامپ دارند و تنها 40 درصد آمریکایی ها از عملکرد ترامپ رضایت دارند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری