{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 319179

جورج بوش پدر در دانشگاهی که به نام وی نامگذاری شده است، دفن خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، جورج دبلیو بوش پدر، رئیس جمهور سابق آمریکا، در کتابخانه ریاست جمهوری نامگذاری شده به نام وی در دانشگاه کالج استیشن شهر تگزاس به خاک سپرده خواهد شد.

در سایت این دانشگاه آمده است: "پرزیدنت بوش در کنار خانواده اش، کنار کتابخانه بوش، در کنار همسرش باربارا، که هفت ماه پیش از وی از دنیا رفته بود، و دخترش رابین، که در سال 1953 در سن سه سالگی فوت کرد، دفن می شود."

دانش آموزان، هیات علمی و کارکنان قادر خواهند بود درمراسم تدفین شرکت کنند، اما مراسم خاکسپاری بر روی عموم آزاد نیست و تمام مراکز دانشگاه در روز مراسم تدفین بسته خواهند بود.

در اوایل هفته آینده، وداع با رییس جمهور سابق در واشنگتن برگزار خواهد شد. طبق دستور دونالد ترامپ، پنجم دسامبر، تمام ادارات و مکانهای دولتی فدرال بسته خواهند بود.

به گزارش اسپوتنیک، جورج هربرت واکر بوش، چهل و یکمین رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا از حزب جمهوری‌خواه بین سال‌های 1989 و 1993 بود. بوش اول در دوران زمامداری ریگان در سمت معاون او مشغول به فعالیت بود. باربارا، همسر جورج بوش نیز در تاریخ 17 اپریل سال جاری در سن 92 سالگی درگذشت. سخنگوی خانواده بوش اعلام کرده بود که جورج بوش یک روز پس از تشییع جنازه همسرش به دلیل عفونت خونی در بیمارستان بستری شده بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری