{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 310037

منابع رسانه‌ای از پیدا شدن بسته‌های انفجاری به نشانی «بیل کلینتون» و «باراک اوباما» روسای جمهور اسبق آمریکا خبر دادند.یک مقام ارشد پلیس آمریکا در این زمینه گفت که بسته‌ای مشکوک روز گذشته در منزل کلینتون‌ها واقع در «چاپگوا» در شهر نیویورک پیدا شده است . هنوز جزئیات بیشتری ازاین حادثه گزارش نشده است

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، منابع رسانه‌ای از پیدا شدن بسته‌های انفجاری به نشانی «بیل کلینتون» و «باراک اوباما» روسای جمهور اسبق آمریکا خبر دادند.

رسانه‌های خبری روز چهارشنبه از پیدا شدن بسته انفجاری در منزل «هیلاری کلینتون» و «بیل کلینتون» وزیر خارجه و رئیس جمهور اسبق آمریکا در حومه شهر نیویورک خبر دادند.

به نوشته وبگاه شبکه خبری «ان. بی .سی» یک مقام ارشد پلیس آمریکا در این زمینه گفت که بسته‌ای مشکوک روز گذشته در منزل کلینتون‌ها واقع در «چاپگوا» در شهر نیویورک پیدا شده است . هنوز جزئیات بیشتری ازاین حادثه گزارش نشده است.

پلیس مخفی آمریکا نیز در این زمینه اعلام کرد که اوائل روز سه شنبه شنبه بسته‌ای مشکوک به نشانی هیلاری کلینتون را در «وستچستر کانتی» در نیویورک یافته است.

پلیس مخفی آمریکا همچنین از یافتن یک بسته مشکوک به نشانی «باراک اوباما» رئیس جمهور سابق این کشور در واشنگتن دی سی خبر داد.

این در حالی است که روز گذشته نیز رسانه ها از پیدا شدن بمبی در منزل «جورج سوروس» سرمایه دار مشهور آمریکایی که از وی به عنوان پدر انقلاب‌های رنگی یاد می شود، خبر دادند.

آنطور که «نیویورک تایمز» خبر داد روز گذشته یک بسته انفجاری نیز در صندوق پستی سوروس در نزدیک خانه او در نیویورک پیدا شده است.

به گزارش نیویورک تایمز، این وسیله مشکوک یک بسته انفجاری بود و نیروهای پلیس بعد از حضور در صحنه آن را به صورت کنترل شده منفجر کردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری