کد خبر 257100

نتانیاهو خواستار فشار بیشتر به ایران شد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تأکید بر لزوم متوقف کردن ایران، مدعی شد دولت ایران نیز مانند شوروی سابق مقابل فشار غرب تسلیم خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه چهارشنبه با تکرار ادعاهای بی‌اساس درباره ایران مدعی شد ایران در برابر فشار کشورهای غربی تسلیم خواهد شد.

نتانیاهو با حضور در ضیافت شام «آژانس یهود» در نیویورک ضمن مقایسه ایران با شوروی سابق، گفت: «اگر به آن‌ها فشار بیاوری، می‌شکنند...زیرا یک امپراطوری در حال ظهور دیگر در خاورمیانه وجود دارد.»

به نوشته وبگاه «عروتص شوع» وی با ادعای اینکه ایران مانند شوروی به ارعاب همسایه‌های خود می‌پردازد، افزود: «آنها (ایران) اما در برابر فشار قوی از سوی جهان آزاد (غرب) تسلیم خواهند شد... باید تجاوزگری ایران را متوقف کرد.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام مجدد حمایت از آشوب‌گران و اغتشاشات اخیر در برخی شهرهای ایران، مدعی شد که باید از مردان و زنانی که در برابر دولت این کشور قرار گرفته‌اند، «دفاع و حمایت کنیم.»

نتانیاهو همچنین روز سه‌شنبه در جریان اجلاس سالانه کمیته امور عمومی آمریکا اسرائیل (آیپک) ادعا کرده بود «ایران در حال ایجاد امپراطوری سلطه‌جو در خاورمیانه» است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر