{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 236576

دونالد ترامپ به بانک "ولز فارگو" که سومین بانک بزرگ آمریکاست، هشدار داد جریمه‌های این بانک ممکن است طی تحقیقات فعلی سنگین‌تر شود.

به گزارش شینهوا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در پیامی توئیتری نوشت: جریمه و مجازات بانک "ولز فارگو"، به دلیل عملکرد بد این بانک نسبت به مشتریانش و دیگران برخلاف آنچه گزارش شده بود، لغو نخواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، خبرگزاری رویترز پنج‌شنبه هفته گذشته گزارش داده بود که میک مولوانی، رئیس موقت اداره حمایت از حقوق مالی مصرف کنندگان آمریکا، در حال بازبینی این موضوع است که آیا بانک "ولز فارگو" باید ده‌ها میلیون دلار جریمه به دلیل تخلفاتش در وام رهنی مسکن پرداخت کند یا خیر.

رئیس جمهور جمهوریخواه آمریکا وعده داده است قوانینی که توسط باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین وضع شده است را لغو کند. امیدها برای تسهیل مقررات با انتصاب موقتی مولوانی به سمت ریاست اداره حمایت از حقوق مالی مصرف کنندگان قوت گرفت.

بانک "ولز فارگو" در اکتبر اذعان کرد برخی از وام‌گیرندگان وام رهنی، به دلیل تاخیر در بازپرداخت نرخ بهره در زمان مقرر، جریمه شدند که این تاخیرها به دلیل اشتباه بانک بوده است.

در کنار مسائل وام رهنی، این بانک در سپتامبر گذشته اعتراف کرد که دو میلیون حساب بانکی و کارت اعتباری وجود دارد که توسط کارمندان بانک با جعل امضای مشتریان ایجاد شده‌اند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری