{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 183041

ارائه مدارک شنود اوباما؛ به زودی

رییس‌جمهور آمریکا در مصاحبه‌ با شبکه خبری فاکس نیوز به گفتگو درباره اتهام‌هایی پرداخت که به تازگی علیه باراک اوباما در خصوص شنود مکالماتش مطرح کرده است.

دونالد ترامپ در این مصاحبه گفتد که دولت وی «خیلی زود» اسنادی را در این باره در اختیار کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا قرار خواهد داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی در ادامه تصریح کرد که این اتفاق احتمالا ظرف چند روز آینده به وقوع خواهد پیوست. او گفت: شما در طول دو هفته آینده مسائل بسیار جالبی را متوجه خواهید شد.

ترامپ در پاسخ به پرسشی درباره علت توئیت خود درباره اتهامی که علیه دولت اوباما مطرح کرده است، خاطرنشان کرد: مساله شنود شامل بخش‌های بسیار متعددی می‌شود.

وی اضافه کرد: این اقدام شامل استراق سمع و بسیاری از فعالیت‌های دیگر می‌شود. هیچ کس درباره این واقعیت صحبت نمی‌کند که اصطلاح استراق سمع در توئیت من داخل گیومه نوشته شده بود اما این مساله بسیار مهم است.

رییس‌جمهور آمریکا در ادامه به دفاع از استفاده خود از شبکه‌های اجتماعی در دوران ریاست‌جمهوری پرداخت و افزود: شاید اگر توئیتر نبود اکنون من اینجا نبودم زیرا رسانه‌ها برخوردی ناعادلانه با من داشتند.

ترامپ گفت: این مساله شامل فاکس نیوز نمی‌شود زیرا به اعتقاد من این شبکه برخورد عادلانه‌ای با من داشته است اما اغلب اخباری که منتشر می‌شود صادقانه نیست.

در شرایطی که من نزدیک به 100 میلیون کاربر دارم که در یک شبکه اجتماعی مرا رصد می‌کنند در واقع خودم نوعی رسانه را در اختیار دارم.

در ادامه این مصاحبه ترامپ در پاسخ به پرسشی درباره اینکه اگر اتهام‌هایی که مطرح می‌کند بی‌اساس باشد او چه اقدامی خواهد کرد، گفت: بسیار خب بگذارید ببینیم من می‌توانم ثابت کنم یا نه. در صورتیکه نتوانم حرفی نمی‌زنم زیرا وقتی حرفی می‌زنم رسانه‌ها آن را به دقت پوشش نمی‌دهند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری