{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 314969

به‌جای آنکه بگوییم به چه چیزی فکر نکنید،به شما خواهیم گفت تا به چه چیزهایی فکر کنید تا موفق باشید.افراد خوشبین، موفق و کارآمد، علاوه بر جست‌وجوی چیزهای خوب و ارزشمند، ۵ جهت یابی یا روش کلی دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از آرمان، مواردی که در این مقاله می‌آید، 5 موردی است که این افراد، اکثر اوقات به آنها فکر می‌کنند:

درباره آینده فکر می‌کنند

افراد خوش بین، ضمن اینکه در زمان حال زندگی می‌کنند، آینده نگر نیز هستند. آنها اکثر اوقات به آینده فکر می‌کنند و درباره آن حرف می‌زنند، آنها بیشتر به چیزی که می‌خواهند برسند فکر می‌کنند و درباره آن حرف می‌زنند، نه درباره آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است. آنها در مورد آنچه که در آینده برایشان امکان پذیر است، یک تصویر واضح می‌سازند.

در مورد اهداف شان فکر می‌کنند

آنها هدفمند هستند. آنها اکثر اوقات به اهداف شان فکر می‌کنند و درباره آنها حرف می‌زنند. آنها بعد از اینکه آینده ایده‌آل خود را مجسم کردند، اهداف و طرح‌هایشان را به طور واضح و مشخص روی کاغذ می‌آورند و هر روز روی آنها کار می‌کنند.

به راه حل فکر می‌کنند

آنها به دنبال راه حل هستند. آنها بیشتر به راه حل فکر می‌کنند تا به مشکل پیش آمده. آنها در مورد آنچه که باید انجام گیرد فکر می‌کنند نه در مورد کسی که باید سرزنش شود. آنها از روش‌های تفکر خلاق برای شعله ور کردن خلاقیت خود استفاده می‌کنند. آنها به اهداف شان به عنوان مشکلاتی نگاه می‌کنند که باید حل شوند و بر این باورند که هر نوع مشکلی، راه حل منطقی دارد که باید پیدا شود.

به نتایج فکر می‌کنند

افراد خوشبخت و موفق، شدیدا به نتیجه فکر می‌کنند. آنها از قبل برای هر روز خود به دقت برنامه ریزی می‌کنند. آنها کارهای روزمره خود را به ترتیب اولویت فهرست وار می‌نویسند. سپس روی فعالیت‌هایی که با انجام آنها می‌توانند از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنند، کاری می‌کنند. آنها به خاطر کار زیادی که انجام می‌دهند به قدری موثر و کارا هستند که خیلی زود به جلو حرکت می‌کنند و در کار و دنیای اطراف، نقش بزرگی ایفا می‌کنند.

عمل گرا هستند

شاید مهم‌تر از هر مرحله دیگر، افراد کاملا موفق، شدیدا عمل گرا هستند. آنها به این فکر می‌کنند که همین حالا چه کاری می‌توانند انجام دهند تا سریع‌تر به سمت اهداف شان حرکت کنند. دائما در حال جنب و جوش هستند. آنها کارشان را به موقع انجام می‌دهند و همیشه حس ضرورت دارند. آنها در هر زمینه‌ای اطلاعات دارند و بیشتر از افراد عادی کار می‌کنند. هر چقدر کار بیشتری انجام می‌دهند ارزشمند‌تر می‌شوند و نتیجه بیشتری به دست می‌آورند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری