اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

هفته سبز بازارها با پیشتازی شاخص کل هم‌وزن

معاملات هفته گذشته بازارهای داخلی تحت تاثیر تعطیلات آخر هفته کم نوسان‌تر از هفته گذشته دنبال شد، البته که فضای کلی بازارها در این هفته نیز به مانند هفته گذشته بود و بورس دوباره عملکرد بهتری از سایر بازارها به ثبت رساند.

هفته سبز بازارها با پیشتازی شاخص کل هم‌وزن

اقتصادآنلاین - حسام بهمن آبادی؛ شاخص کل بورس اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت با صعودی ۲.۱۹ درصدی و شاخص کل هم وزن نیز با صعود ۲.۲۴ درصدی همراه شد و شاخص کل هم وزن توانست بهترین عملکرد هفتگی را در بین بازارها به خود اختصاص دهد.

در این هفته خبر تغییر نرخ تسعیر ارز پتروپالایشی‌ها سوخت جدیدی برای رشد بازار فراهم کرد و باید دید آِیا در هفته آتی بورس ادامه مسیر صعودی خود را طی خواهد کرد؟

بازدهی سکه نیز در این هفته مثبت ۰.۷ درصد بود و این فلز ارزشمند همچنان در محدوده نوسانی قرار دارد و به نظر هفته آتی نیز روندی مشابه چند هفته گذشته خود یعنی نوسان بین ۲۷.۵ میلیون تومان الی ۲۹ میلیون تومان را طی کند و از این محدوده خارج نشود.

بازار کریپتو اما در هفته گذشته نوسانات کمی را به خود دید و با این که در این هفته داده‌های مهمی از اقتصاد آمریکا منتشر شد اما همچنان این بازار در رنج معاملاتی خود قرار داشت و اغلب ارزهای به نام بازار با رشد یا نزول خاصی مواجه نشدند.

هفته سبز بازارها با پیشتازی شاخص کل هم وزن

ارسال نظر
ارسال نظر