رسانه های صهیونیستی دست داشتن در حمله اصفهان را تایید کردند

منابع خبری صهیونیست حمله پهپادی روز گذشته رژیم متجاوز صهیونیستی به مجتمع نظامی در اصفهان را تأیید کردند.

رسانه های صهیونیستی دست داشتن در حمله اصفهان را تایید کردند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، رسانه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت مدعی شد حمله به اصفهان ممکن است سایتی را هدف قرار داده باشد که ایران با کمک روسیه در حال توسعه موشک‌های مافوق صوت است.

یک منبع اسرائیلی در مصاحبه با وبسایت صهیونیستی والا گفت: «به ساختمان وزارت دفاع ایران  حمله کردیم. ساختمان مورد هدف در اصفهان، کارخانه‌ای برای انجام فعالیت‌های مربوط به توسعه موشک‌های پیشرفته بود.»

این در حالی است که مشاور رئیس‌جمهور اوکراین نیز پیش از این مدعی شده است که هدف قرار دادن سایت‌ها در ایران ارتباط مستقیم با جنگ اوکراین دارد.

خبرنگار آکسیوس به نقل از یک منبع آگاه صهیونیستی مدعی شد: «۴ سایت مختلف در تأسیسات اصفهان هدف قرار گرفت و همه حملات به اهداف خود رسیدند.»

تصاویر منتشر شده از این حمله در رسانه ها نشان می‌دهد که پهپادهایی که به اصفهان حمله کردند، ابعاد کوچکی داشتند و به طور کامل تخریب شدند.

پیش از این روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد: «اسرائیل با یک حمله پهپادی یک مجتمع نظامی در اصفهان در ایران را هدف حمله مخفیانه قرار داده و اولین عملیات اسرائیل در داخل ایران در دوره جدید نتانیاهو است.»

«عباس مقتدایی» نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفته است کمیته‌ای برای بررسی حادثه شب گذشته به اصفهان تشکیل خواهد شد.

ارسال نظر
ارسال نظر