واکنش ایران به تلاش آمریکا برای برگزاری نشست ضد ایرانی در شورای امنیت

نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک تاکید کرد: ادعاهای آمریکا در حمایت از زنان ایرانی را فریبنده و فاقد حسن نیت می‌دانیم.

واکنش ایران به تلاش آمریکا برای برگزاری نشست ضد ایرانی در شورای امنیت

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، نمایندگی ایران به تلاش آمریکا برای برگزاری نشست غیر رسمی شورای امنیت سازمان ملل واکنش نشان داد: به دنبال اهداف سیاسی حتی به قیمت نقض قوانین بین المللی است.

نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک در واکنش به اخبار منتشره مبنی بر تلاش آمریکا برای برگزاری نشست غیر رسمی شورای امنیت این سازمان در خصوص مسائل داخلی ایران تاکید کرد: با توجه به ریاکاری، استفاده از استاندارد دوگانه و اعمال گزینشی حقوق بشر، ادعاهای آمریکا در حمایت از زنان ایرانی را فریبنده و فاقد حسن نیت می‌دانیم.

نمایندگی کشورمان خاطر نشان ساخت، براساس گزارش جامعه اطلاعاتی ایران، آمریکا متهم ردیف اول اغتشاشات است.

نمایندگی ایران در سازمان ملل اضافه کرد، ایالات متحده و متحدانش به طور مداوم از چنین بستری (سازمان ملل) برای پیشبرد برنامه سیاسی خود حتی به قیمت نقض قوانین بین المللی و منشور ملل متحد. سوء استفاده کرده‌اند.

خاطرنشان می‌سازد، خبرگزاری رویترز بخش مربوط به ارزیابی جامعه اطلاعاتی کشورمان از نقش آمریکا در اغتشاشات اخیر در جوابیه نمایندگی ایران را حذف کرده است.

منبع: مهر
ارسال نظر