پاسخ قاطع سفیر ایران به اظهارات اسرائیل؛ ای هیچ، برای هیچ بر هیچ مپیچ!

سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان ، با توجه به اظهارات سفیر رژیم صهیونیستی در باکو درباره کشتی گیر ایرانی که از سوی آذربایجان با حریف اسرائیلی به رقابت پرداخت، پاسخ حساب شده و دقیق داد.

پاسخ قاطع سفیر ایران به اظهارات اسرائیل؛ ای هیچ، برای هیچ بر هیچ مپیچ!

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید عباس موسوی سفیر کشورمان در باکو در توئیتی با مورد خطاب قرار دادن سفیر رژیم صهیونیستی در باکو  نوشت:" صفر مطلق اگر خود را ضرب در بی نهایت موضوع کند، باز همان صفر مطلق است... پس ای هیچ! برای هیچ بر هیچ مپیچ".

 پس از رقابت سعید مولایی کشتی گیر ایرانی که از طرف کشور آذربایجان با حریف اسرائیلی به رقابت پرداخت، جورج دیک سفیر رژیم صهیونیستی در توئیتی نوشته بود: سعید مولایی کشتی گیر ایرانی که از طرف کشورش اجازه مسابقه با اسرائیل را نداشت. امروز به عنوان یک شرکت کننده  آذربایجانی با حریف اسرائیلی به رقابت پرداخت که بعد از مسابقه یکدیگر  را در آغوش گرفتند."

منبع: ايسنا
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  واقغا چه جواب دقیق ودندان شکنی بود که در این شرایط شکوفایی اقتصادی و نیز رفاه سرشار مردم ایران بسیاری از مشکلات رو یک تنه حل کرد.واقعا خسته نباشی پهلوون و ان شالله اجرت با وزارت خارجه!

 • خانم اسلامی
  ۵ ۱

  کار آقای مولایی کشتی گیر کار بسیار زشتی بوده.
  متاسفم براشون که اینهمه زنان و کودکان مظلوم و درد کشیده و آواره فلسطینی را ندید!!!

  • ناشناس
   ۰ ۰

   اولا مولایی عزیزم جودوکار نه کشتی گیر.ثانیا کار اونایی که سیاست رو قاطی ورزش می کنن خسلی زشت تره.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  وقتی اسراییل به این موضوع زوم کرده یعنی ورزش سیاسی هست و میخوان از راه ورزش جایگاه اجتماعی خودشون رو تثبیت کنند که هر گونه همکاری باهاشون درین کار گناه بزرگی هست. آیه شریفه 1 سوره مبارکه ممتحنه را بخوانید!

آخرین خبر ها