تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۳
غرق شدن ناو روسی در دریای سیاه؛

تلویزیون روسیه: جنگ جهانی سوم آغاز شد

یکی از حامیان ولادیمیر پوتین در تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرد، باید گفت با غرق شدن ناو روسی در دریای سیاه عملا "جنگ جهانی سوم" میان روسیه و ناتو آغاز شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اولگا اسکابیووا، مجری پخش تلویزیون دولتی روسیه که از حامیان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و از حامیان حمله کشورش به اوکراین محسوب می‌شود، تاکید دارد روسیه عملا وارد جنگ با ناتو شده است. 

به گزارش دیلی اکسپرس، این خانم معتقد است غرق شدن ناو روسی "مسکوا" در دریای سیاه بیانگر این است که "عملیات ویژه نظامی" روسیه وارد مرحله جدیدی شده است و آن جنگ جهانی سوم بین روسیه و ناتو است.

این مجری گفته است این حمله نشانگر این است که حالا روسیه نه تنها با تسلیحات تدارک دیده شده از سوی ناتو که با خود این ائتلاف نظامی غربی وارد جنگ شده، آنچه که آن را "جنگ جهانی سوم" نامیده است.

منبع: ايسنا
این مطلب برایم مفید است
۲۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۱

  آدم با حمله پوتین به اوکراین یاد حمله عراق به ایران می افته که قرار بود صدام سه روزه تهران باشه ولی 35 روز فقط تو خرمشهر گیر کرد.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   آبروی بشریت در قرن بیست و یکم هم دوباره رفت.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چه جنگ جهانی شروع بشه یا نشه که البته شروع شده ولی جنگ جهانی به مانند دو جنگ نه ولی در کل جنگ طبیعت در راه است که هیچ دولتی توان وقدرت مقابله با ان را ندارد واین درس بزرگی به تمام دولت های دنیاست

دیگر رسانه‌ها