کد خبر 554091

مقصد بعدی اشرف غنی کجا است؟

برخی منابع خبری ادعا کردند، «اشرف غنی» رییس‌جمهور سابق افغانستان که روز گذشته به دنبال تسلط طالبان بر کابل از این کشور خارج شد، در عمان حضور دارد و احتمالا راهی آمریکا می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، برخی منابع رسانه‌ای ادعا کردند که «اشرف غنی» رییس جمهور سابق افغانستان بعد از خروج از این کشور، اکنون در عمان است و احتمالا به آمریکا برود.

چند منبع رسانه‌ای از قبیل «ایندیا تودی» روز دوشنبه (امروز) در گزارشی‌های جداگانه ادعا کردند که اشرف غنی رییس‌جمهور سابق افغانستان احتمالا به آمریکا سفر می‌کند.

 ایندیا تودی گزارش داد: «اشرف غنی رییس‌جمهور سابق افغانستان بعد از اینکه روز گذشته هواپیمای او اجازه فرود در تاجیکستان نیافت، اکنون در عمان حضور دارد و احتمالا به ایالات متحده برود».

طبق گزارش این رسانه، «حمدالله محب» مشاور سابق امنیت ملی دولت افغانستان هم در هواپیمای حامل اشرف غنی حضور دارد.

علاوه بر ایندیا تودی برخی خبرنگاران رسانه‌های رژیم صهیونیستی هم مدعی شده‌اند که اشرف غنی در عمان حضور دارد و احتمالا مقصد بعدی سفر او آمریکا باشد.

پیش از این در خبرها آمده بود که اشرف غنی بعد از استعفا از مقام ریاست جمهوری، با هواپیما به تاجیکستان رفت اما وزارت خارجه این کشور، حضور هواپیمای حامل غنی در تاجیکستان را تایید نکرد.

به دنبال گمانه‌زنی‌ها درباره حضور اشرف غنی در تاجیکستان، برخی رسانه‌ها خبر دادند که رییس‌جمهور سابق افغانستان وارد ازبکستان شده اما معلوم نیست مقصد بعدی سفر او چه کشوری باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر