کد خبر 513118

بامداد امروز رخ داد؛

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی، امروز ضمن یورش به کرانه باختری شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر؛ نظامیان صهیونیست همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه می‌دهند. نظامیان صهیونیست به صورت گسترده به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک‌آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

نظامیان صهیونیست در جریان درگیری مذکور شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند. روز گذشته نیز نهادهای حقوق بشری اعلام کردند که نظامیان صهیونیست طی ماه گذشته میلادی ۱۳۴ شهروند فلسطینی را در اراضی اشغالی بازداشت کردند. بازداشت این فلسطینیان بدون تفهیم اتهام از سوی صهیونیست‌ها صورت گرفت.

شاهدان عینی اعلام کردند که در میان بازداشت شدگان فلسطینی شماری زن و کودک به چشم می‌خورند. در همین حال، گفته می‌شود که صهیونیست‌ها در ماه گذشته میلادی ۲۰ خانه متعلق به فلسطینیان را تخریب کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر