کد خبر 492796

رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند؛

اتفاق مرموز در انفجار نشویل

رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند ۱۵دقیقه قبل از وقوع انفجار در شهر «نشویل» در ایالت تنسی پیامی ضبط‌شده از خودرویی که منفجر شد پخش شده است.

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رسانه‌های محلی گزارش داده‌اند ۱۵ دقیقه قبل از انفجار در شهر «نشویل» ایالت تنسی آمریکا از ون مسافرتی که در این حادثه منفجر شد پیامی با مضمون هشدار برای تخلیه منطقه پخش شده است.

در این پیام ضبط شده گفته شده است: «این منطقه باید همین الان تخلیه شود. اگر این پیام را می‌شنوید همین الان اینجا را تخلیه کنید.» پلیس گفته در این پیام ضبط‌شده هشدار داده شده که تا ۱۵ دقیقه دیگر بمبی منفجر خواهد شد.

همزمان پلیس گزارشی از وقوع تیراندازی در این منطقه دریافت کرده است. نیروهای پلیس عازم محل بوده‌اند که انفجار رخ داده است.

این انفجار موجب تخریب چندین خودروی دیگر در اطراف محل حادثه شده و به چند ساختمان هم خسارت وارد کرده است.

مقام‌های اداره آتش‌نشانی گفته‌اند سه نفر در این حادثه مجروح شده‌اند که جراحاتشان جدی نیست.

شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از کارشناسان گزارش داده دلایل انفجار نشویل هنوز نامعلوم است، انگیزه عاملان حادثه مشخص نیست و پیام هشدار قبل از انفجار نشان می‌دهد که تمایلی برای ایجاد تلفات وجود نداشته است.

عصر جمعه (به وقت تهران) انفجاری مهیب در شهر«نشویل در ایالت تنسی آمریکا به وقوع پیوست. دفتر مدیریت اورژانس نشویل در این باره گفت، در این حادثه یک ون مسافرتی بزرگ پارک شده در کنار خیابان منفجر شد و به ساختمان‌های اطراف آسیب وارد شد.

 مقامات نشویل نیز در ارتباط با این حادثه اعلام کردند که این حادثه «اقدامی عامدانه» بوده و نیروهای خنثی‌سازی بمب به محل اعزام شده‌اند. همچنین پلیس و نیروهای فدرال در حال تحقیقات بیشتر درباره این حادثه هستند.

کاخ سفید شامگاه روز جمعه (به وقت تهران) خبر داد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا درباره انفجار در شهر نشویل مطلع شده و اطلاع رسانی به وی درباره این حادثه به صورت مرتب انجام خواهد شد.

ترامپ چند ساعتی است که به زمین بازی گلف خود در اقامتگاهش در فلوریدا رسیده و در آنجا اقامت دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر