کد خبر 485916

در مصاحبه ای انجام شد؛

سوئیس، ترور شهید فخری‌زاده را محکوم کرد

وزیر خارجه سوئیس با محکوم کردن جنایت تروریستی در به شهادت رساندن دانشمند هسته‌ای ایران، خواستار تنش‌زدایی بین همه طرف‌ها شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، «ایگنازیو کاسیس» وزیر امور خارجه سوئیس ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران را محکوم کرد. وی در مصاحبه با رسانه صهیونیستی «کان» در مورد ترور شهید محسن فخری زاده گفت: ابتدا می‌خواهم هر اقدام خشونت‌بار، از جمله این ترور را محکوم کنم و اینکه ما از همه طرف‌ها می‌خواهیم که از هر نوع اقدام خشونت‌بار آتی اجتناب کنند.

وی که به سرزمین های اشغالی سفر کرده، در ادامه گفت: هر اقدامی برای تنش‌زدایی از این وضعیت باید مورد حمایت قرار بگیرد و ما آماده‌ایم که به حمایت از این اقدامات کمک کنیم.

عناصر تروریستی عصر جمعه هفتم آذرماه سال جاری با کمین در مسیر خودروی حامل «محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در یک عملیات انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

اگرچه هنوز هیچ‌کس عهده‌دار مسئولیت ترور شهید محسن فخری‌زاده نشده است، اما این اتفاق نظر وجود دارد که این اقدام تروریستی در اتاق فکر مشترک آمریکا- رژیم صهیونیستی تدارک دیده شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر