کد خبر 484211

با وجود هشدارهای کرونایی صورت گرفت؛

مسافرت هوایی بیش از ۱میلیون آمریکایی طی یک روز

علی رغم هشدارهای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در ارتباط با افزایش آمار ابتلا به کرونا و عدم مسافرت در تعطیلات روز شکرگذاری، بیش از ۱ میلیون آمریکایی در یک روز سفرهای هوایی انجام دادند.

به گزارش ای بی سی نیوز، علی رغم هشدارهای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در ارتباط با افزایش آمار ابتلا به کرونا و عدم مسافرت در تعطیلات روز شکرگذاری، بیش از 1 میلیون آمریکایی در یک روز سفرهای هوایی انجام دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، طبق آمار روزانه اداره امنیت حمل و نقل آمریکا، روز جمعه 1 میلیون و 19 هزار نفر در ایالات متحده با هواپیما سفر کردند که 1.5 میلیون کمتر از همان روز در سال 2019 است.

این رقم از ماه مارس دومین رقم بالای تعداد مسافران هوایی را نشان می دهد. در 18 اکتبر سال جاری میلادی نیز یک میلیون و 31 هزار نفر سفر هوایی انجام دادند.

هفته گذشته مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا نسبت به جشن گرفتن تعطیلات پیش رو با افراد غیر از خانوار هشدار داد و اظهار داشت که "امن ترین راه برای برگزاری جشن شکرگذاری، جشن گرفتن در خانه با افرادی است که با آنها زندگی می کنید."

به گفته این مرکز، افزایش فوق العاده یک میلیون مورد جدید در ایالات متحده در 10 روز گذشته این نگرانی را ایجاد کرده است که گردهمایی های شکرگذاری می تواند ویروس را در خانواده ها و جوامع بیشتر گسترش دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر