کد خبر 480089

پلیس مینیاپولیس:

بیش از ۶۰۰نفر از معترضان انتخابات آمریکا را بازداشت شدند

حدود هزار نفر در روز پس از انتخابات آمریکا تحت شعار به ترامپ اجازه نمی‌دهیم که آرا را بدزد در مرکز شهر مینیاپولیس تجمع کردند و بزرگراه این شهر را مسدود کردند. به گزارش نشریه استار تریبون، نیرو‌های پلیس این شهر چیزی حدود ۶۴۶نفر را به دلیل بر هم زدن نظم عمومی برای مدت کوتاهی بازداشت و در نهایت آزاد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در پی اعتراضات پس از انتخابات علیه رئیس جمهور کنونی آمریکا دونالد ترامپ بیش از ۶۰۰ نفر در شهر مینیاپولیس بازداشت شدند.

به گزارش تسنیم، حدود هزار نفر در روز پس از انتخابات آمریکا تحت شعار «به ترامپ اجازه نمی دهیم که آرا را بدزد» در مرکز شهر مینیاپولیس تجمع کردند و بزرگراه این شهر را مسدود کردند.

به گزارش نشریه استار تریبون، نیروهای پلیس این شهر چیزی حدود 646 نفر را به دلیل بر هم زدن نظم عمومی برای مدت کوتاهی بازداشت و در نهایت آزاد کرد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه هفته قبل برگزار شد اما روند شمارش به مدت چند روز ادامه یافت که در نهایت نتیجه انتخابات به نفع جو بایدن نامزد دموکرات تمام شد ولی در ادامه دونالد ترامپ به روند شمارش آرا اعتراض و اعلام کرد که در روند شمارش «تقلب» رخ داده است که همین موضوع باعث بوجود آمدن تظاهرات مختلف از جانب مخالفین و طرفداران وی شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر