کد خبر 477613

در یک سخنرانی انتخاباتی؛

ترامپ همسر بایدن را مسخره کرد

دونالد ترامپ در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت آریزونا با بی احترامی به همسر جو بایدن وی را زنی چاق خواند و وی را مسخره کرد.

به گزارش شبکه تلویزیونی‌ای پی تی ان، دونالد ترامپ در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت آریزونا در حالی که درباره کاملا هریس صحبت می کرد با بی احترامی به همسر جو بایدن وی را زنی چاق خواند و وی را مسخره کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی در شهر بول هد در ایالت آریزونای آمریکا گفت:او (کاملا هریس) در یک تجمع انتخاباتی گفت که وضعیت من اسفناک است. اما او نسبت به جوبایدن خواب آلود بسیار باهوش‌تر است. اما من هم اکنون می‌توانم بگویم که شاهد وضعیت متفاوتی هستم. آن‌ها به شدت درمانده شده اند. آن‌ها به شدت مایوس شده اند. آن‌ها کاملا مایوس شده اند. اما خود را به بی تفاوتی نزده ایم. شما اظهارات دیروز او (بایدن) را دیدید. او مرا با اسم جورج خطاب کرد. او مرا جورج خطاب کرد. این غیرقابل باور است. من نمی‌دانم که باید خوشحال باشم یا نباشم. همسر وی هم در کنارش ایستاده بود. او خیلی چاق است.

وی افزود:شما می‌توانستید شاهد این موضوع باشید که او (بایدن) تحت استرس قابل توجهی بود. در یکسال گذشته آن‌ها به روشی دیوانه وار حرکت می‌کنند. آن‌ها همانند افراد دیوانه عمل می‌کنند. اما وضعیت من بسیار خوب است. من از همه شما متشکرم. متشکرم. من شما را دوست دارم. این عباراتی بوده است که بایدن به کار برده است و به نظرم رسانه‌های جعلی هم وجود این عبارات اشتباه را پذیرفته اند. رسانه‌های جعلی شمار حضار را در اینجا نشان نمی‌دهند. آن‌ها هرگز این کار را انجام نمی‌دهند. آن‌ها دوست ندارند که شمار حضار را نشان دهند. آن‌ها دیروز اشتباهات باراک اوباما را نشان دادند. دوربین‌ها خاموش شده بودند. تنها ۲۰ نفر در آنجا حضور داشتند. دیروز هم ۱۰ نفر در زمان سخنرانی جوبایدن خواب آلود حضور داشتند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر