کد خبر 471299

مجری معروف شبکه فاکس نیوز؛

خانواده ترامپ در مناظره دستورالعمل‌های بهداشتی را شکست

مجری معروف شبکه فاکس نیوز روز جمعه پس از شنیدن خبر ابتلای رییس جمهوری آمریکا به کرونا گفت: خانواده ترامپ در اولین مناظره انتخاباتی دستورالعمل‌های بهداشتی را شکست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، کریس والاس مجری اولین دور از مناظره انتخاباتی میان جو بایدن و دونالد ترامپ چند ساعت پس از شنیدن خبر ابتلای ترامپ به کرونا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز به نحوه حضور ترامپ و خانواده وی در مناظره پرداخت و اعلام کرد که خانواده ترامپ با استفاده نکردن از ماسک دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی را شکست.

به گفته والاس، خانواده ترامپ برخلاف بایدن و همسرش بدون استفاده از ماسک‌های بهداشتی در مناظره حضور یافت.

مجری شبکه فاکس نیوز افزود: خانم ملانیا ترامپ در ابتدای برنامه با ماسک حضور یافت اما پس از آنکه بر روی صندلی نشست ماسک خود را برداشت.

والاس تاکید کرد: من متوجه نشدم که کی خانواده ترامپ وارد سالن شد، اما همه اعضای خانواده وی از جمله ایوانکا و تیفانی پس از نشستن هیچ یک ماسک بر صورت نداشتند.

مجری فاکس نیوز خاطر نشان کرد که در ابتدای مناظره انتخاباتی کارکنان بهداشتی کلیولند به تمام اعضای خانواده ترامپ ماسک دادند اما هیچ یک از آنان از ماسک‌ها استفاده نکردند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد که تست‌های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و آن دو دوره  قرنطینه خود را آغاز می‌کنند. ترامپ پیش از انجام تست و آگاهی به نتیجۀ آن، به سبب بیماری هوپ هیکس یکی از نزدیک‌ترین مشاوران خود،تحت نظر قرار گرفته بود.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، بایدن رقیب خود را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. او روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آنها کسی را می‌شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر