کد خبر 456139

آبروریزی دختر ۱۹ ساله اسرائیلی!

مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد. این ضرب المثل به وضوح گویای ترس و وحشتی است که در مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان به جان ارتش رژیم صهیونیستی افتاده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، حالا رسانه‌های رژیم صهیونیستی به تدریج به دنبال سرپوش نهادن بر گاف بزرگ امنیتی ـ نظامی خود در شمال فلسطین اشغالی بر آمده اند و تلاش می‌کنند به نحوی از این موضع بغرنجی که رژیم‌شان در آن گرفتار شده خارج شوند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی با ارائه روایت جدیدی از این درگیری تلاش کرد تمام تقصیرها را به گردن یک دختر نظامی 19 ساله صهیونیستی بیندازد که ظاهرا  اولین گلوله را شلیک کرده است. بر اساس روایت این شبکه عبری زبان رژیم صهیونیستی این دختر نظامی جوان که سابقه چندانی در فعالیت های نظامی ندارد مدت کوتاهی بود که به پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا منتقل شده و در حال نگهبانی بود که تصور کرد گروهی مسلح به سوی پایگاه شان در حال حرکت هستند تا بعد از آن تمام آن چه گذشت رخ دهد، رخدادهایی که به اعتراف رسانه های صهیونیستی اگر درایت حزب ا... نبود این خیال پردازی موجب وقوع جنگ می شد.

نفتالی بنیت وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی حاضر به اظهارنظر درباره این حادثه نشد و در پاسخ به اصرار گوینده این شبکه تلویزیونی گفت که در این گیر و دار نمی خواهد به کسی نمره مدرسه ای بدهد.این وزیر سابق رژیم صهیونیستی اما در عین حال  به جرگه توجیه کنندگان این گاف بزرگ پیوست و ادعا کرد این منطقه را خوب می شناسد و از محلی که این نظامی زن حضور داشت احیانا تصور می شود چیزهایی به حرکت در می آیند که غیر طبیعی می نمایند.پایگاه اطلاع رسانی شبکه صهیونیستی کان هم در بخش عبری زبان خود نوشت: ظاهرا آن چه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به آن حادثه امنیتی بزرگ اطلاق کرده هیچ پایه و اساسی ندارد و در این درگیری (!!) هیچ یک از دو طرف حتی زخم هم برنداشتند و به گروهی که  ارتش درباره آن سخن گفت هیچ آسیبی نرسید.

به نوشته وبگاه عبری‌زبان «یدیعوت آحرونوت»، اسرائیل از طریق مقام‌های بین‌المللی نیز مجدد این پیام را به حزب‌ا... داده که نمی‌خواهد حادثه امنیتی دیروز به جنگ تمام عیار با این گروه و لبنان تبدیل شود.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم که برای حفظ آبرو، حادثه دیروز را «مهم» خواند، برای کاهش ابعاد خودزنی عصر دوشنبه  از مناطق شمالی سرزمین های اشغالی بازدید  و در ادامه سعی کرد آن را به گردن ایران بیندازد: «تمام چیزی که هم‌اکنون رخ می‌دهد، نتیجه تلاش ایران و بازوهایش در لبنان است.»

عصر روز دوشنبه بود که رسانه‌های صهیونیستی از وقوع حادثه‌ای امنیتی در منطقه مزارع شبعا خبر دادند و مدعی شدند که نیروهای حزب‌ا... قصد انجام عملیاتی را داشته اند که با پیش‌دستی نظامیان صهیونیست، این عملیات خنثی شده است.حزب‌ا... اما دقایقی بعد با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد نه تنها هیچ اقدامی از سوی نیروهای آن انجام نشده بلکه این حادثه امنیتی محصول نگرانی و دستپاچگی صهیونیست‌هاست که آن ها را مجبور به دروغ‌پردازی و تیراندازی بیهوده کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری