{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 436821

مدیرعامل بیمه ملت با اعضای انجمن صنفی نمایندگان به‌منظور بررسی سازوکارهای تعامل میان شبکه فروش و مدیران ستادی دیدار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، این جلسه با حضور دلفراز مدیرعامل، رئیس و اعضای هیات‌مدیره انجمن صنفی نمایندگان برگزار شد.

در این جلسه، اعضای انجمن ضمن بهره‌مندی از رهنمودهای مدیرعامل، مشکلات و درخواستهای شبکه فروش را مطرح کردنند.

دلفراز در این جلسه با تاکید بر حمایت از شبکه فروش گفت:« با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، و در راستای حمایت از شبکه بزرگ نمایندگان این شرکت، "کمیته صیانت از حقوق نمایندگان" با عضویت برخی مدیران شرکت و یک نفر از انجمن صنفی تشکیل خواهد شد تا با بررسی شرایط ، و انتقال آن بتوانیم در کوتاه ترین زمان تصمیماتی را جهت اجرایی شدن و حمایت از شبکه فروش اتخاذ کنیم.»

" لزوم توجه به آموزش نوین برای نمایندگان، بالا بردن سهم پرتفوی نمایندگان از پرتفوی شرکت ، افزایش حدود و اختیارات نمایندگان در صدور انواع بیمه نامه و تقویت نقش نظارتی شعب با حدود اختیارات"، از دیگر مواردی که مدیرعامل بیمه ملت در این دیدار بر آن تاکید کرد.

 گفتنی است؛ در این جلسه به‌منظور توانمندسازی، پیگیری و رفع مشکلات نمایندگان، گزارشی از روند عضوگیری و تشکیل انجمن صنفی نمایندگان توسط ریاست هیات مدیره انجمن ارایه شد. همچنین دلفراز در این دیدار رسالت انجمن را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه‌های نمایندگان به صورت حرفه‌ای، منسجم‌، هدفمند و آگاهانه دانست.

19

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری