کد خبر 364986

برخورداری ۴۸۰۰کارگر مناطق سیل‌زده از مقرری بیمه بیکاری

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار اعلام کرد ۴۸۰۰ نفر از کارگران مناطق سیل‌زده که کارگاه‌های آنان بر اثر حادثه سیل دچار مشکل شده است، تا پایان خرداد از مقرری بیمه بیکاری بهره‌مند شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، کریم یاوری مدیر کل  حمایت از مشاغل  و بیمه بیکاری وزارت  تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،‌ افزود: تا پایان خرداد ماه سال‌جاری حدود ۴۸۰۰ نفر از کارگران مناطق سیل‌زده که کارگاه‌های آنان در اثر حادثه سیل دچار مشکل شده‌اند، از حمایت مقرری بیمه بیکاری بهره مند شده‌اند و مقرری بیمه بیکاری به حساب آنها پرداخت شده است.

کریم یاوری گفت: حسب دستور و تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمام همکاران ستادی مرتبط و تمام  همکاران واحدهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی در مناطق سیل زده تا پایان حل مشکلات کارگران که در اثر حادثه ناشی از سیل با مشکل مواجه شده‌اند، در کنار این عزیزان خواهند بود.

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری ادامه داد: هم اکنون 260 هزار نفر از کارگرانی‌که بدون میل و اراده از کار بیکار شده‌اند، تحت پوشش دریافت ماهانه  مقرری بیمه بیکاری قرار دارند. این  تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 17درصد افزایش نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری