اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

«ومعادن» در گروه نمادهایی با بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفت

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، از جمله شرکت‌هایی است که در بازار اول (تابلوی اصلی) بورس مورد معامله قرار می‌گیرد.

اقتصادآنلاین سارا محسنی؛ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات که در گروه استخراج کانه‌های فلزی قرار دارد، با نماد «ومعادن» در بازار سهام شناخته می‌شود. 

«ومعادن» در پایان معاملات روز جاری در گروه نمادهای پربیننده بورس و قرار گرفت و رتبه سوم را از میان نمادهایی که بیشترین ارزش معاملات سهام را داشتند، به دست آورد. 

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، معاملات امروز خود را با افت و در قیمت ۱۳۰۰ تومان به پایان رساند. ۱۷هزار معامله از معاملات امروز بازار سرمایه به «ومعادن» اختصاص داشت و حجمی ۱۸۸ میلیون سهمی را رقم زد. 

اشخاص حقیقی، ۱۶۴ میلیون سهم (۸۷ درصد) از سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات را خریداری کردند و ۱۲۵ میلیون سهم (۶۶ درصد) را به فروش رساندند. همچنین حقوقی‌های «ومعادن»، ۲۳ میلیون سهم (۱۲ درصد) را خریدند و ۶۳ میلیون سهم (۳۳ درصد) را فروختند. 

در پایان معاملات روز جاری برای سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، صف فروش ۳ میلیون سهمی در قیمت ۱۴۰۰ تومان و ۲۰۱هزار سهمی در قیمت هزار و ۳۹۹ تومان تشکیل شد. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر