کد خبر 476367
اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

برای سهامداران شگویا/ عقبگرد چهار‌ماهه پتروشیمی تندگویان

در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت پتروشیمی تندگویان با افت پنج درصدی مواجه شد. سهام پتروشیمی تندگویان همچنان با افت ارزش مواجه بود و به صف فروش نشست. از نظر قیمتی سهام شگویا به ارزش اوایل تیرماه برگشت.

برای خواندن آخرین اخبار شگویا اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت پتروشیمی تندگویان با افت پنج درصدی مواجه شد و بین نمادهای پربیننده قرار گرفت. همچنین «شگویا» طی پنج روز کاری اخیر افت قیمتی 13درصدی را ثبت کرده است.

ارزش معاملات امروز «شگویا» به رقم 29میلیارد تومان رسید. همچنین 59درصد از سهام شرکت پتروشیمی تندگویان را حقیقی‌ها و 41درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، 23میلیون برگه سهم (100درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد 400 سهم (0درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

سهام شرکت پتروشیمی تندگویان در آخرین معاملات خود، عدد 12.522ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته پنج درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی 23میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با 12.522ریال آغاز خواهد کرد.

سهام پتروشیمی تندگویان همچنان با افت قیمت مواجه بود و به صف فروش نشست. از نظر قیمتی سهام شگویا به ارزش اوایل تیرماه برگشت.

برای دیدن تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

شگویا3آبان

ارسال نظر